Balustrady ze stali nierdzewnej produkowane przez nasze przedsiębiorstwo mogą nie tylko stanowić funkcję użytkową, ale i ozdobną. Wszystko dlatego, że nie zamykamy się na jeden konkretny styl. Nasi Klienci bardzo cenią sobie naszą wszechstronność w tej kwestii. Oferowane przez nas balustrady ze stali nierdzewnej mogą więc dopełnić wnętrze publicznego budynku, wtedy polecamy proste, klasyczne elementy, jak i stanowić nowoczesny akcent w prywatnym domu – efekt ten nasi Klienci osiągają na przykład poprzez połączenie stalowych poręczy i szklanego ich wypełnienia. Jak wynika z naszych realizacji, doskonale odnajdujemy się w wielu stylach budownictwa, dlatego nasze balustrady są wyrobem tak uniwersalnym. Wszędzie tam, gdzie są potrzebne, spełniają swoje podstawowe zadanie, jakim jest zabezpieczenie schodów, w znakomity sposób.

Czym właściwie są balustrady samonośne?

Nowoczesna architektura wymaga równie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Oferowane przez nas szklane balustrady samonośne są właśnie takimi konstrukcjami. Tego typu zabezpieczenia schodów są wykonane z całych, niepodzielonych pasm szkła — taki układ daje naprawdę wiele możliwości ich montażu. Dzięki temu każdy Klient może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb aranżacyjnych czy upodobań. Co więcej, szklane balustrady samonośne, które są przez nas produkowane, stanowią także niezawodną i wytrzymałą konstrukcję, ponieważ mogą przenosić duże obciążenia. Dodatkowo mocowania poszczególnych pasm są niemalże niewidoczne – zdecydowanie wpływa to na walory estetyczne całej aranżacji. Jako producent balustrad całoszklanych doskonale wiemy, że dla naszych Klientów jest to bardzo ważne.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jesteśmy producentem balustrad całoszklanych już wiele lat i mamy świadomość, że nasi Klienci cenią również bezpieczeństwo tego typu konstrukcji samonośnych. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam tworzyć balustrady, które są nie tylko funkcjonalne i eleganckie, ale i przede wszystkim bezpieczne. Do ich produkcji używamy bowiem wysokiej jakości materiałów, które są odporne na różne czynniki i gwarantują stabilność całej konstrukcji. Takie podejście sprawia, że nasze wyroby prezentują się znakomicie w domach naszych Klientów przez wiele lat.