W dzisiejszych czasach niepełnosprawność na szczęście nie jest już tematem, który się omija. Pozytywnym zjawiskiem jest wręcz dostosowywanie, chociażby architektury miejskiej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz innymi ograniczeniami w swobodnym poruszaniu się. Dzięki temu każdy może mieć równe szanse na przykład w kwestii samodzielnego załatwiania najważniejszych spraw w urzędzie. Właśnie w tego typu instytucjach przed każdym wejściem powinny się znajdować poręcze schodowe dla niepełnosprawnych — my jesteśmy producentem tego typu ułatwień i możemy Ci je zaoferować. Tworzymy je wedle zamówienia Klienta, dlatego mogą być one w pełni dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań.

Dla swobodnego pokonywania schodów

Poręcze dla osób niepełnosprawnych, które są przez nas produkowane w Ciechanowie to obowiązkowy element miejskiego otoczenia. Szczególnie istotne jest umieszczenie ich przy schodach. To właśnie z nimi największy problem zazwyczaj mają ludzie poruszający się na wózkach inwalidzkich bądź z pomocą specjalnych kul. Doskonale wiemy, że tego typu konstrukcje muszą być nie tylko maksymalnie wytrzymałe, ale i bardzo stabilne. Podczas ich produkcji dokładamy więc wszelkich starań, aby takie właśnie mogły być. Takie podejście sprawia, że oddawane w ręce naszych Klientów poręcze schodowe dla niepełnosprawnych są estetycznie wykonane, stabilne oraz bezpieczne i bardzo przydatne w różnego typu instytucjach i budynkach.

Niesprzyjające warunki nie są zagrożeniem

Podczas produkcji konstrukcji, które mają zostać zamontowane na zewnątrz, należy zwrócić szczególną uwagę w na dobór materiałów. My przykładamy ogromną wagę do tego, z jakich surowców powstają nasze poręcze i balustrady. Do ich produkcji używamy między innymi stali nierdzewnej czy wysokiej jakości metali. Takie połączenia sprawiają, że nasze wyroby są w pełni odporne na korozję oraz inne skutki uboczne długotrwałej ekspozycji na wilgoć czy promienie słoneczne bądź inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.